כניסה

שאלות ותשובות

אמנים ומייצגים

מי עומד מאחורי מייסונג ?

מייסונג – אתר להפצת סינגלים, אלבומים וקליפים במדיה. מייסונג הוקם באהבה גדולה על ידי קבוצת אנשים שאוהבת ומחוברת למוסיקה. בין יוזמי ומקדמי האתר, ניתן למנות צוות משרד שחי ונושם מוסיקה, אשר ילווה את האמן לאורך כל תהליך ההפצה, אנשי מחשוב וטכנולוגיה, ומשקיעים כלכליים שמסייעים לנו לספק שירות איכותי ללא פשרות ולסבסד את עלויות ההפצה. 

מי יכול להפיץ באמצעות מייסונג?

אמנים עצמאיים, חברות תקליטים, משרדי יחסי ציבור, לייבלים בארץ ובחו"ל, חברות בוקינג, פסטיבלים ודומיהם נעזרים בשירותים שלנו כדי להפיץ את הבשורה והיצירה שלהם.

למה כדאי לי להפיץ במייסונג ?

בישראל קיימים מספר גופים המספקים שירות הפצה דיגיטלית זהה. כשהקמנו את מייסונג הוצאנו אל הפועל חזון ארוך שנים של קידום היצירה הישראלית ותמיכה באמנים צעירים. נוכחנו לגלות שעלויות ההפצה הגבוהות מכבידות על האמנים ויכולות להיחתך בעשרות אחוזים. במייסונג נדאג להציע לך שירות מעולה, תוך הקפדה על איכות חומרים וסאונד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. במייסונג לא תצטרך להתחייב, או לרכוש חבילות מראש, פשוט תתרגל ליותר בהרבה פחות.

מי נמצא ברשימת התפוצה של מייסונג?

עורכים מוסיקליים, שדרים, אתרי אינטרנט, עיתונאים, ערוצי טלוויזיה, בלוגרים, מפיקים, מבקרי מוסיקה, אנשי ניו-מדיה, מוסיקה לעסקים, DJ, מובילי דעת קהל ועוד. רשימת התפוצה שלנו רחבה מאוד ומתעדכנת בקביעות.

כיצד אנשי המדיה מתעדכנים על כל יציאת מייסונג חדש?

כל מייסונג חדש העולה לקטלוג האתר, נשלח כלינק לתיבות הדוא"ל האישיות של מאות אנשי המדיה, עם מידע קצר עליך ועל היצירה וכמובן עם אפשרות שמירה והורדה. בנוסף בכל סוף שבוע, אנו שולחים במרוכז את כל המייסונגים שהופצו דרכנו במהלך השבוע שחלף, עם עדכונים חדשים בעולם המוסיקה ועדכון על לוח הופעות. בכך המייסונג שלך בעצם זוכה להפצה כפולה.

כיצד אוכל לדעת אילו אנשי מדיה נחשפו למייסונג שלי?

אתר מייסונג מעמיד לרשותך מערכת בקרה וסטטיסטיקות. המערכת מאפשרת לך לנהל מעקב מקיף ועצמאי אחר המייסונג שלך: על ידי איזה ערוץ תקשורת או תחנה הוא נפתח, כמה פעמים האזינו לו וכמה אנשי מדיה הורידו אותו. בכך תמקד את עבודתך מול גופי התקשורת בקידום יצירתך בצורה מהירה, יעילה וחכמה.

האם אוכל לבחור מי ייחשף למייסונג שלי?

ההמלצה שלנו היא להפיץ את היצירה שלך לכל מאגר התפוצה שלנו כדי לפתוח כמה שיותר דלתות. יחד עם זאת, יש בידך אפשרות לבקש מאיתנו להסיר נמענים ספציפיים מרשימת ההפצה שלך.

האם יש צורך לשלוח למדיה גם דיסק במקביל להפצת המייסונג?

כיום כל גופי המדיה מקבלים סינגלים ואלבומים בדרך דיגיטלית, לכן אין צורך בשליחת דיסק מודפס.

האם מייסונג מגנים על זכויות היוצרים?

אנו שימים דגש עליון על חשיבות יצירותיך, אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם אקו"ם. כל שיר או אלבום המופץ דרכנו יקבל מק"ט באקו"ם, עם פרטי כותב, מלחין ומעבד השיר, במאגר השירים באקו"ם. בכך יעמדו לזכותך גם תמלוגיך מרשתות השידור כבר מההשמעה הראשונה.

מה עוד אני יכול לעשות עם המייסונג שלי?

הלינק למייסונג הוא שלך ונתון לכל שימוש שיעלה בדעתך. תוכל להפיץ ולפרסם אותו ברשתות חברתיות, במיילים אישיים, באתרי ענן ועוד.

האם מייסונג הוא תחליף למשרד יחסי ציבור?

מייסונג הוא כלי משלים לכל פעילות הקידום, הפרסום והיח"צ שלך. הוא בהחלט אלמנט שמקל בהפצה רחבה, מדויקת ומהירה, ומסייע לאנשי המדיה להכיר אותך ואת המוסיקה שלך.

האם מייסונג מספקים שירות עיצוב גרפי? קליפ מילים ליוטיוב?

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר חברות הגרפיקה המובילות בישראל ועם והגרפיקאים שעובדים עם מיטב האמנים בארץ. נוכל לספק עבורך עיצובים לסינגלים / אלבומים… ועיצוב והפקת "קליפ מילים" – השיר שלך בליווי מילות השיר ביוטיוב וברשתות החברתיות. שימו לב – לקוחות מייסונג ייהנו מהנחות מיוחדת.

האם מייסונג מקדמים גם בניו מדיה? העלאה לסלולר, אייטיונס, ספוטיפיי, שזאם וכד ?

אנחנו נדאג להעלאת היצירה שלכם בכל פורטלי חברות הסלולאר והניו מדיה – פרטנר, סלקום, פלאפון, הוט מובייל, אייטיונס, אפל מיוזיק, ספוטיפיי, שזאם וכד… בנוסף אנחנו נדאג לגביית תמלוגים עבור הצפיות בערוץ היוטיוב שלכם ועבור השמעות יצירותיכם באירועים וברשתות השידור.

האם מייסונג עושים ניטור ודיווח השמעות מערוצי הרדיו והטלוויזיה ?

בקרוב... 

האם ניתן לראות דוגמה לעמוד מייסונג סינגל או אלבום דיגיטלי ?

לצפייה בעמוד מייסונג סינגל – יש ללחוץ כאן!
לצפייה בעמוד מייסונג סינגל משולב עם קליפ – יש ללחוץ כאן!
לצפייה בעמוד מייסונג אלבום – יש ללחוץ כאן !

איך מתחילים הפצה במייסונג ?

אפשר לצאת לדרך בשיחה איתנו: 03-5258267 או לשלוח אלינו דוא"ל info@mysong.co.il , שעות הפעילות: א' עד ה' בין השעות 9:00 בבוקר ל 17:00 אחה"צ.

> עלות הפצת מייסונג סינגל: 600 ש"ח – כולל מע"מ.
> עלות הפצת מייסונג אלבום: 1260 ש"ח – כולל מע"מ.

לצורך הקמה ועיצוב עמוד מייסונג משלך, יש להעביר אלינו את הקבצים הבאים:

קובץ השיר באיכות WAV ואו MP3.

תמונת עטיפת הסינגל או האלבום בפורמט JPGE – בגודל 950 על 950 פיקסל או 20*20 ס"מ (חשוב שיהיה ריבוע מדוייק). >> בנוסף יש לעצב את עטיפת הסינגל במידה רחבה וגדולה לעמוד הראשי, במידות: רוחב של – 1400 פיקסל, על גובה של 800 פיקסל או מידות יוטיוב 1920 על 1080. עמוד מייסונג לדוגמה ניתן לראות – כאן!

תמונות פרומו ולוגואים.

את ההודעה לעיתונות, מילות השיר וקרדיטים עם כל המידע הרלוונטי יש לשלוח בקבצי WORD.

במידה וברשותך גם וידיאו קליפ ניתן ואף מומלץ להעביר אותו אלינו כלינק ביוטיוב. בנוסף, אנו ממליצים לצרף לינקים לערוצי הרשתות החברתיות האישיות שלכם. הפצה מעולה, צוות מייסונג.

אנשי מדיה

מה זה בעצם מייסונג?

מייסונג הינו מיזם להפצת סינגלים, אלבומים וקליפים לכל ערוצי ואנשי המדיה. לכל אמן ושיר מוקם עמוד מייסונג אישי משלו שמכיל את כל המידע סביבו וסביב יצירתו: קובץ השיר להאזנה, הורדה, שידור ופרסום, עטיפת הסינגל או האלבום, תמונות פרומו, קליפ, קרדיטים, מילות השיר, הודעה לעיתונות ופרטים ליצירת קשר ומידע נוסף. >> האתר נתמך בכל סוגי המכשירים באופן רספונסיבי וכל השירים המופצים לתקשורת, מותאמים לצפייה והאזנה במחשב, טאבלט וסלולר <<

איך מייסונג משרת אותי כאיש מדיה?

מייסונג הוא הפתרון האולטימטיבי בשבילך. הוא ידידותי וקל לעבודה ומשמש כקטלוג שירים שרק הולך וגדל. היצירות החדשות שמועלות לקטלוג האתר ימתינו לך בתיבת המייל האישית שלך עם מידע ראשוני על האמן והיצירה ולינק ישיר אל עמוד היצירה. אנחנו מזמינים אותך, לצד שדרים, עורכי מוסיקה, עיתונאים, אתרי אינטרנט ואנשי מדיה רבים – להירשם למערכת האתר, לקבל סיסמה אישית, ולהתעדכן תמיד בדברים החדשים בתחום המוסיקה.

איך אפשר לארגן ולשמור שירים שאהבתי?

אנחנו כאן כדי להפוך את העבודה שלך לנוחה ויעילה. כל מייסונג ניתן להוסיף ולשמור בלחיצת כפתור הכוכב "מועדפים", שנמצא על כל עמוד מייסונג וליצור למעשה את הקטלוג הדיגיטלי הפרטי שלך. כל השירים שתשמור, ייוצגו לך באיזור האישי באתר בלשונית "מועדפים".

באילו פורמטים קבצי האודיו זמינים להורדה?

בכל מייסונג קיימת לשונית "הורדת השיר", בעת לחיצה על לשונית זו, יפתחו לרשותך 2 סוגי פורמטים שונים להורדה: wav , mp3 , באיכות סאונד גבוהה ובסטנדרט שידור.

מהי תדירות העדכונים שאקבל?

כמות העדכונים היא לבחירתך. ניתן לבחור בין עדכון מיידי על כל מייסונג חדש שעלה לאתר או ריכוז יומי עם כל המייסונגים שהופצו במהלך היום. בנוסף, בכל סוף שבוע אנחנו שולחים את כל המייסונגים שהופצו באותו שבוע, יחד עם לוח הופעות ועדכונים חדשים מעולם המוסיקה.

האם ניתן לחפש שיר או אמן מסוים, ואו ע"פ סגנון מוסיקלי, בתוך קטלוג האתר המלא?

באפשרותך לחפש מייסונג מסוים ע"י הקלדת שם האמן או שם השיר. בנוסף באפשרותך למיין ולהציג בפניך מייסונגים ע"פ סגנון מוסיקלי (פופ, רוק, ים תיכוני וכדומה).

האם פעילותי חשופה בפני האמן?

האמן מקבל בסטטיסטיקות הצפייה שלו עדכון האם בתחנה מסוימת צפו והורידו את השיר שלו, אך ללא חשיפת פרטי זהות אישיים. אנחנו עושים מאמץ לאזן בין הרצון שלנו לשמור על אנונימיות ההאזנה ולבין הצורך לשקף לאמן את נתוני ההאזנה ליצירה שלו.

איך מצטרפים ?

אפשר לצאת לדרך בשיחה איתנו: 03-5258267 או לשלוח אלינו דוא"ל info@mysong.co.il , שעות הפעילות: א' עד ה' בין השעות 9:00 בבוקר ל 17:00 אחה"צ.

צור קשר

מייסונג - MYSONG